Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Apple Online Store nyní v ČR!

Vložil na 19.9.2011 – 12.00 Jeden komentář

Apple Online Store, populární e-shop společnosti Apple, nyní nabízí plnohodnotně své služby také českým zákazníkům. A to jak formou internetových objednávek, tak po telefonu.

Apple dnes spustil pro české uživatele plnohodnotnou službu Apple Online Store, tedy vlastně e-shop, kde si každý může objednat výrobky značky Apple. Vše je plně lokalizováno do češtiny a přístupné po Internetu i telefonicky.

Díky Apple Online Store je nyní možné v pohodlí domova snadno několika kliknutími nakoupit většinu výrobků značky Apple, a to s tradičními službami, na které jsou zvyklí také američtí uživatelé. K dispozici je tedy například i široké spektrum příslušenství a doplňků, ale také možnost nechat si na výrobek zapsat vlastní gravírovaný vzkaz (zdarma).

Apple Online Store umožňuje navolit si konfiguraci svého počítače tak, aby vám plně vyhovovala. Zkrátka vysoký komfort s minimem námahy pro uživatele.

Doručení zboží je po ČR při objednávce nad 2950 Kč zdarma. V nabídce přitom naleznete opravdu téměř vše a brzy se zde objeví také iPhone 5. Nezbývá tedy než se těšit.

Adresa obchodu: http://store.apple.com/cz/
Telefonní číslo do obchodu: 800 701 391

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar