Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhrajte hru Polda 2

Vložil na 29.8.2011 – 6.00 3 komentářů

Polda 2 je známá hra od české společnosti Zima Software, která světlo světa spatřila již před dvanácti lety. Nedávno se dočkala úspěšného comebacku ve verzi pro iOS zařízení, kterou si v tomto týdnu představíme také v recenzi. Nyní máte možnost tuto jedinečnou hru vyhrát!

Městečko Marsias známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě „DNA revolution“ nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku – volbu své klonované Miss. Když v tom do jejich plánů vkročí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijete nespočetná dobrodružství.

Tuto jedinečnou hru můžete nyní v nové, pro iOS zařízení přepracované, verzi vyhrát v další ze série soutěží, které pro vás na AppZone.cz každých čtrnáct dní připravujeme.

Stačí, když nám napíšete, ve které roce vyšel první díl úspěšné série Polda ve své tradiční PC verzi. Do předmětu uvěďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 29. srpna do 4. září, v pondělí 5. září 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

3 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar