Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o iBank 4

Vložil na 8.8.2011 – 6.00 Jeden komentář

V průběhu minulého týdne jste mohli s AppZone.cz soutěžit o skvělý nástroj pro správu osobních financí – iBank. Nyní je na čase podívat se kdo vyhrál.

Minulý týden jste mohli na našich stránkách soutěžit o správce osobních financí iBank. Tuto aplikaci jsme si již dříve na AppZone.cz představili. Stačilo, abyste nám zaslali informaci o tom, které internetové bankovnictví na platformě Mac OS X či iOS využíváte.

Co ale vlastně iBank umí? V první řadě si v něm můžete vytvořit nejrůznější portofila, nastavit sledované účty a kategorie příjmů a výdajů. Vždy tak přesně vidíte skutečný stav vašich financí na účtech i v hotovosti, stejně jako v nejrůznějších akciích, komoditách nebo uměleckých sbírkách. Stejně tak máte přehled o tom, která z vašich kratochvil zkonzumuje největší část vašich příjmů.

Soutěžních odpovědí nám přišlo již tradičně opravdu hodně. Bylo zajímavé sledovat, které banky u jablečných uživatelů vedou. Na základě získaných informací pro vás chceme připravit v budoucnu články, jež se budou funkčností jednotlivých internet-banking aplikací na platformě Apple detailněji zabývat. Zaměříme se přitom právě na ty, jež sami nejvíce využíváte.

Teď již ale k vyhlášení vítěze. Z 92 došlých odpovědí jsme mohli vylosovat jen jednoho. Stal se jím uživatel Jiří L., kterému touto cestou gratulujeme. Vám ostatním přejeme více štěstí v dalších soutěžích, jež pro vás chystáme.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar