Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Unikly fotografie součástek iPhone 5

Vložil na 23.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Několik zpravodajských serverů orientovaných na značku Apple včera přineslo obrázky baterie a fotoaparátu nového iPhone 5. Pojďme se blíže podívat na to, co nás již brzy čeká.

Již velice brzy se dočkáme uvedení nového modelu iPhone s označením iPhone 5. Jak už bývá před uvedením nového modelu nejprodávanějšího smartphone na světě zvykem, čím více se blíží datum uvedení, tím více „náhodně uniklých“ (ehm, ehm) fotografií součástek se objevuje na nejrůznějších zpravodajských serverech. Pojďme se tedy podívat na to, co pro nás oddělení virálního marketingu v Apple připravilo nyní.

Především zde máme baterii. Jde o podobný typ, jaký byl použit také u iPhone 4, pouze se nepatrně navýšila její kapacita. Z 5.25 Wh se dočkáme navýšení na 5.3 Wh. Dalším viditelným rozdílem je zde umístění konektoru. Inu, nový iPhone 5 bude vevnitř poskládán evidentně odlišně nežli jeho předchůdce.

iPhone 5 - baterieDále se hodně spekulovalo o tom, že by iPhone 5 měl mít oddělený blesk na horizontálně protilehlé straně zadního krytu. Tato teorie je nyní, podle všeho, vyvrácena. Blesk bude umístěn zřejmě stejným způsobem jako dosud. Konkrétní specifikace fotoaparátu se získat nepodařilo, avšak lze předpokládat, že bude vybaven o 8 Mpix snímacím čipem a blesk bude možná tvořen zdvojenými LED diodami.

iPhone 5 - fotoaparátUvidíme, jaké další novinky se v nejbližších dnech objeví a kolik fotografií celého iPhone 5 či detailů jeho displeje ještě před uvedením přístroje „unikne“ do médií. Jistě by také nebylo od věci někde v baru opět zapomenout prototyp, ideálně zrovna ve chvíli, kdy jde kolem redaktor CultOfMac. ;-)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar