Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Knox a zabezpečte svá data

Vložil na 15.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Jako každých čtrnáct dní také toto pondělí vám přinášíme zajímavou soutěž o pěkný kousek software. S AppZone.cz můžete v tomto týdnu soutěžit o nástroj Knox pro zabezpečení citlivých dat.

Program Knox jsme si na stránkách AppZone.cz představili již minulý týden a nyní je zde pro vás připraven jako hlavní cena v celotýdenní soutěži.

Knox šifruje citlivá data. Toto šifrování probíhá za využití algoritmu AES-128 nebo AES-256. Díky němu si můžete nechat zašifrovat odpovídající prostor na disku nebo celý diskový oddíl či disk. Samozřejmě můžete šifrovat také externí úložiště jako jsou USB klíčenky nebo externí disky. Výsledkem pak může být několik samostatných úložišť, mezi kterými se můžete přepínat a se znalostí odpovídajícího dešifrovacího hesla zpřístupnit skryté soubory a informace v nich.

Tuto aplikaci můžete zakoupit na App Store zakoupit za cca 600 Kč. My vám ji nyní nabízíme v rámci soutěže zdarma. Stačí, když nám napíšete jak se jmenuje open-sorce varianta proprietárního šifrovacího nástroje PGP. Do předmětu uvěďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 15. do 21. srpna, v pondělí 22. srpna 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar