Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte iBank, moderního správce financí

Vložil na 1.8.2011 – 6.00 2 komentářů

Minulý týden jsme si představili nástroj iBank pro efektivní správu financí na platformě Mac OS X. Tento mimořádně populární manažer osobních financí se těší veliké oblibě mezi uživateli a vy jej nyní máte šanci vyhrát.

Na AppZone.cz se stalo již běžným zvykem, že pro vás máme přichystanou další ze zajímavých soutěží. Tentokrát dojde na hru efektivního správce financí, který jsme si minulý týden představili ve verzi pro Mac OS X.

iBank 4 (v aktuální verzi 4.2.5) je pohodlný desktopový manažer financí, který vám umožní udržovat si skvělý přehled o vašich příjmech a výdajích. K dipozici je také iPhone klient, který vám taktéž umožní mít neustálý aktuální přehled o stavu vašich financí, i když nejste zrovna u počítače.

Tuto skvělou aplikaci si můžete na iTunes Store zakoupit za cca 1.000 Kč. My vám ji nyní nabízíme v rámci soutěže zdarma. Stačí, když nám napíšete jaké internetové bankovnictví, tedy které banky, v rámci Mac OS X využíváte. Do předmětu uvěďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 1. do 7. srpna, v pondělí 8. srpna 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Přejeme vám hodně štěstí!

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar