Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Rail Maze: Přednosta stanice, to prazvláštní je tvor

Vložil na 10.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

…před ním se klaní semafor. Ne, nebudeme vzpomínat na prvorepublikové filmové snímky. Místo toho se dnes podíváme na jeden velice zdařilý počin pro milovníky vláčků a logických her.

Rail Maze je typickým představitelem stále populárnějších puzzle-logic her, které si na platformě iOS vydobily čestné místo coby asi nejčastěji zpracovávaná herní kategorie.

O co že jde? Je to prosté – musíte jen spojit výjezdní depo s cílovou stanicí. K tomu využíváte již položené koleje, ale také vhodně nastavené výhybky. S postupujícími koly je pak náročnost levelů vždy vyšší a vyšší.

Rail Maze (1)Dostanete se do situace, kdy celý prostor je tvořen pouze ohromnou hromadou výhybek a přírodních překážek a vy tak musíte vše vhodně nakombinovat, aby vlak co nejrychleji dojel úspěšně do svého cíle. Občas se také musíte vyhnout pirátským vlakům, které jezdí v kolizním kurzu s vaším. A aby toho nebylo málo, tu a tam se projedete také soustavou podzemních tunelů.

Rail Maze (2)Zkrátka a dobře, Rail Maze má velice jednoduchý námět, ale přitom skvělé zpracování a jedinečnou hratelnost. Hra neomrzí ani po delší době a vždy se k ní budete rádi vracet. Aktuálně obsahuje 111 levelů plných napětí, logických úkolů a náročných výzev pro odvážné řešitele logických úkolů. Troufnete si?

Odkaz na iTunes Store

Hodnocení - 5 bodů

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar