Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Molemageddon aneb krtek ničitel

Vložil na 5.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

V dnešní recenzi další pěkně zpracované hry pro iPhone, se podíváme na originální českou hru, kde je vaším nepřítelem unikátní protivník – krtek.

Českých her není pro iPhone příliš mnoho, ale když už se nějaká objeví, rychle si podmaní celý trh a zaujme originálním zpracováním a nápadem. Výjimkou není ani nový počin Adama Tomečka a Matúše Petrila, Molemageddon.

O co že v této hře jde? O krtka! Ne, řeč není o slavném Krtečkovi, který se nedávno proletěl také do vesmíru. Řeč je o rodině krtků, která se rozhodla zlikvidovat vaši zahradu a nadělat na ní pěkných pár krtinců.

Molemageddon (1)  Molemageddon (2)

K dispozici jsou čtyři herní módy a tři úrovně obtížnosti. Vaším úkolem v samotné hře pak je co nejrychlejší mlácení krtků a zamezení vzniku větších škod.

Možná se zdá toto téma již ohraně, ale není tomu tak. Celá hra disponuje velice pěknou a ručně dělanou grafikou, příjemnými a originálními zvuky a především je kompletní atmosféra velice zdařilá a podmanivá. Díky originálnímu zpracování a zároveň i určité míře taktiky, kterou je nutno vynaložit (například krtka s helmou skolí až druhá rána, ale mezitím se vám objeví několik dalších nových návštěvníků) dokáže skutečně zaujmout.

Odkaz na iTunes Store (€ 0.79 EUR)
Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar