Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

MacBook Pro zřejmě dostane 3G modem

Vložil na 15.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

Na aukčním portálu eBay se objevila zajímavá nabídka. Jistý obchodník s dlouhou obchodní historií a pozitivním feedbackem zde nabízí k prodeji prototyp nového MacBook Pro s integrovaným 3G modemem.

Podvodných nabídek podobného ražení již byla spousta, ovšem zde se zdá, že jde skutečně o reálný prorotyp nového modelu MacBook Pro. Doprovodné fotografie jsou velice výmluvné a i experti se shodují, že přesně odrážejí způsob označování prototypů značky Apple.

Ze všeho nejzajímavější je ale jedna věc – integrovaný 3G modem s výraznou vysouvací „anténou“. Právě možnost příjmu 3G signálu je dlouhodobě zákazníky velice žádanou funkcí a již dříve prosáhly do tisku informace o tom, že Apple na přípravě takových zařízení pracuje.

MacBook Pro s 3G modememNelze v tuto chvíli říci, zda se 3G modemu dočkáme již v příští aktualizaci modelu MacBook Pro, ale je celkem pravděpodobné, že jde skutečně o prototyp takového produktu, a tedy i to, že Apple skutečně s touto myšlenkou vážně pracuje a rozvíjí ji.

Máte-li zbytečných $ 10.000 USD, můžete nyní do aukce přihodit. Zbývají však ještě více než tři dny do konce, tak se nechme překvapit, kam až se cena nakonec vyšplhá.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar