Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Mac 0S X 10.7.1 opravuje některé chyby

Vložil na 17.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Apple uvolnil první aktualizaci nového systému Mac OS X Lion, která by měla řešit některé zásadní potíže, jež se po migraci projevily u řady uživatelů. Rozhodně doporučujeme provést update.

Světlo světa spatřila aktualizace nového Mac OS X Lion s označením 10.7.1. I když jsme si na ni, oproti předchozím odhadům, počkali celkem dlouho, mnozí uživatelé ji zřejmě velice ocení.

I když nepřináší žádná markantní vylepšení systému, řeší například problémy s wifi připojením, jež se mnohdy u řady uživatelů objevovaly. Dále se v nové opravě můžeme těšit na doladění přenosu konfiguračních souborů a nastavení na nový Lion – i s touto funkcí byl při přechodu ze Snow Leoparda nemalý problém.

Z dalších podstatných oprav se pak můžeme těšit na nápravu chyby, kdy při využívání HDMI připojení mohlo dojít k výpadku systémového zvuku či například na opravu přehrávání videa v Safari, jež mohlo způsobit pomalejší odezvu systému.

Update na nový Mac OS X 10.7.1 se zkrátka vyplatí. V brzké době bychom se měli dočkat také opravy 10.7.2, která je prozatím k dispozici pouze vývojářům a přinese i řadu novinek a zlepšení systému.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar