Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Koncem roku přijde nový Mac Pro

Vložil na 12.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

Letos jsme se již dočkali opravdu slušného množství novinek na poli hardware značky Apple. Avšak jedna slibovaná inovace stále chybí – desktop Mac Pro. Ten by měl přijít koncem podzimu.

Mac Pro je nejvýkonnější z řady desktopových strojů značky Apple. I když podíl na prodejích jednoznačně opanovaly přenosné počítače, stále se najde dost těch, kteří desktop pottřebují pro svou práci a přenosné počítače jim zkrátka nedostačují svým výkonem nebo jinými parametry.

Právě pro ně je nadále Mac Pro udržován při životě a neustále rozvíjen a zdokonalován. Poslední zprávy o chystané inovaci směřovaly k začátku srpna, avšak ukazuje se, že se nejspíše v průběhu léta již nedočkáme. Důvod mají být zejména problémy s dodávkou procesorů Intel Sandy Bridge-E.

Nyní do médií prosákla informace, že z důvodu tohoto zpždění dojde k uvedení nového modelu Mac Pro až ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Dočkat bychom se tedy mohli chvilku po uvedení iPhone 5 a iOS 5. Jak se zdá, letošní rok ještě bude zajímavý a i když už jsme se dočkali mnoha inovací, řada dalších zajímavých novinek je stále za dvěřmi.

O dalších novinkách vás budeme průběžně informovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar