Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

iPhone 5 přijde až v říjnu…?

Vložil na 2.8.2011 – 6.00 Jeden komentář

O tom, že bychom se letos na podzim měli dočkat nové generace chytrých telefonů iPhone, vás informujeme pravidelně. Stejně pravidelně přinášíme také nejnovější informace a spekulace, které s uvedením iPhone 5 souvisí. Také dnes pro vás máme jednu zajímavou informaci.

Podle informací uveřejněných portálem AllthingsD bychom se totiž měli nového modelu iPhone dočkat až v průběhu října. Až dosud se přitom hovořilo vždy o září.

Nejde o nic neobvyklého, Apple je proslulý tím, že nechá uživatele „vycukat“, aby se na produkt o to více těšil a protahuje tak datum uvedení proti spekulacím kolujícím na Internetu. Dá se proto velmi reálně očekávat, že se iPhone 5 skutečně objeví až v říjnu.

Na druhou stranu toto datum příliš nekoresponduje s historickou zkušeností – Apple obvykle orgnizoval konference, kde oznamoval nové iPody a další produkty z mobilního trhu, v září. Nyní by tedy koloběh porušil. Nechme se překvapit, zda tomu tak skutečně bude.

Ať tak nebo tak, Apple určitě stihne dostatečně využít předvánočního šílenství a iPhone 5 má téměř jistou budoucnost v podobě prodejního trháku. Doufejme jen, že to bude trhák i z hlediska uživatele.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar