Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 5 objednáte již v září

Vložil na 17.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

Pravidelně přinášíme informace o chystané nové generaci nejpopulárnějšího smartphone všech dob, iPhone 5. Nyní se objevila zpráva, že telefon půjde do prodeje až v říjnu, avšak objednat si jej budete moci již v září.

Již se objevilo mnoho zpráv o tom, že by nový iPhone 5 měl být představen v průběhu září. Dokonce bylo neoficiálně oznámeno datum 7. září, kdy se měla konat media event, na níž by byl iPhone 5 oficiálně představen. I když toto datum bylo nakonec dementováno, zdá se, že se v září opravdu dočkáme.

Dle zpráv, které přinesl portál 9to5mac.com, bylo uvedení iPhone 5 letos v září potvrzeno z mnoha nezávislých zdrojů. Do prodeje by se pak měl telefon dostat v průběhu října, avšak již po jeho zářijovém představení by mělo být možné si jej předobjednat.

Lze očekávat, že po stále stoupající vlně zájmu o iPhone a produkty Apple bude i iPhone 5 prodejním hitem a trhákem. Bohužel, stejně tak lze očekávat i to, že do České republiky dorazí ve větším množství nejdříve kolem Vánoc.

Připomeňme ještě, že spolu s iPhone 5 se dočkáme také uvedení nové řady operačního systému iOS s označením iOS 5. Ten slibuje řadu přelomových novinek a unikátních funkcí. Nově bude také provázán s chystanou službou iCloud, jež nahradí dosavadí MobileMe.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar