Úvodní stránka » Software, Tip redakce

Facebook Messenger pro iPhone

Vložil na 10.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Facebook teprve nedávno představil samostatnou oficiální aplikaci pro iPhone a nyní uvádí hned další – tentokrát Facebook Messenger. S pomocí něj budete moci zůstat neustále v kontaktu se svými přáteli.

Facebook Messenger je novinkou, která však vychází z nastolených trendů. S jeho pomocí budete moci snadno odesílat zprávy svým přátelům z Facebooku, ať už budou online na FB nebo pouze na telefonu. Stejně tak ani vy nebudete muset být na Facebooku přihlášení a stejně zprávy ihned na svůj telefon obdržíte.

Stejně tak ale můžete Facebook Messenger využít také pro zajištění kontaktu s ostatními svými kontakty nezávisle na Facebooku – a to je hlavní síla této aplikace.

Dá se říci, že tento nový počin je přímou výzvou a konkurencí službě iMessage, jíž bychom se měli dočkat v průběhu letošního podzimu. Ta dělá těžkou hlavu mobilním operátorům, protože umožní velice efektivně posílání „SMS zpráv“ přes Internet a především nabídne možnost plné integrace s textovými zprávami v iPhone. Tuto vlastnost Facebook Messenger postrádá.

Ať tak či onak, máte nyní na výběr a Apple bude konkurenčním tlakem nucen k neustálé inovaci a dolaďování své nové komunikační služby. Pro nás, jeho zákazníky, je to jedině dobře.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar