Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Další verze opravy 10.7.2 přístupná vývojářům

Vložil na 29.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

Apple uvolnil pro registrované vývojáře další verzi chystané aktualizace Mac OS X 10.7.2 a několik dalších drobných novinek a aktualizací. Podívejme se na ně blíže.

Oprava 10.7.2 pro operační systém Mac OS X „Lion“ bude asi tou nejpropracovanější aktualizací ze všech. Apple totiž uvolnil již několikátou její verzi pro registrované vývojáře.

Faktem přitom je, že v případě aktualizací a oprav si nikdy Apple tolik starostí s vývojářskou komunitou nedělal. Nezbývá tedy doufat, že až Mac OS X 10.7.2 v nejbližší době vyjde, bude to stát skutečně za to.

V této verzi dojde k opravě několika známých chyb a dále se vývojáři zacílili především na funkcionalitu AirPort, AppKit, GraphicsDrivers, iCal, iChat, Mac App Store, Mail, Spotlight a Time Machine. To vše by mělo ve verzi 10.7.2 nabídnout mnohem nižší zátěž systému a případně i drobná vylepšení.

Dočkali jsme se také, v pořadí již deváté, betaverze iCloud. Ten bude oficiálně uveden zřejmě v průběhu září spolu s iOS 5 a nahradí zejména koncepčně zastaralou službu MobileMe.

Pro testování photostreamu pak Apple pro vývojáře uvolnil také třetí betaverzi iPhoto 9.2. Plné využití této nové funkce však bude možné právě až v kombinaci s iCloud. Nechme se tedy překvapit.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar