Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Byla spuštěna telefonická podpora pro ČR a SR

Vložil na 31.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Apple spustil telefonickou podporu pro zákazníky z České republiky a Slovenska. Obracet se na ni můžete se svými dotazy ohledně konfigurace a fungování jablečných zařízení.

Zákaznická podpora je určena českým a slovenským uživatelům a jejich technickým problémům s nastavením a konfigurací produktů značky Apple.

Naprostá většina produktů společnosti zahrnuje 90 denní podporu, během níž vám pracovníci klientského centra rádi pomohou s nastavením a zodpoví vaše případné dotazy. Je přitom jedno, který z produktů značky Apple vlastníte, výjimkou jsou pouze mobilní telefony iPhone, kde se o servis a technickou podporu stará příslušný mobilní operátor, u něhož jste telefon pořídili. Výjimkou jsou pouze telefony zakoupené nezávisle na operátorovi a bez blokace – v takovém případě se můžete rovněž obrátit na pracovníky zákaznické podpory.

Telefonická podpora pro zákazníky je tak novým oficiálním informačním kanálem, který vám umožní získat odpovědi na vaše otázky. Až dosud bylo možné využít pouze nejrůznější diskusní fóra a neoficiální help centra. Nyní je vhodnější se s dotazy obracet přímo na telefonickou podporu zákaznického centra.

Na závěr tedy ještě příslušná telefonní čísla:

ČR: 800 700 527

SR: 0800 004 640

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar