Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Apple svolá media event na 7. září

Vložil na 12.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

Media Event, tedy významná akce, kde Apple médiím oficiálně představí některou ze svých novinek, se koná vždy když má přijít něco velkého – nový MacBook, nový systém nebo nový iPhone. Nyní bychom se měli dočkat oficiálního představení posledního zmiňovaného.

Právě iPhone 5 je totiž nejžhavějším tématem současnosti a lze očekávat, že jeho podzimní uvedení, které bylo plánováno na letošní podzim, bude konkrétněji specifikováno právě v rámci nadcházející media event.

Můžeme-li věřit zvěstem z médií, měli bychom se dočkat hned dvou mobilních telefonů. Jednoho standardního pokračovatele silné generace iPhone s pořadovým číslem 5, a poté levnější varianty pro zabezpečení vlivu Apple na trhu s low-cost smartphony. I kdyby však přišel „jen“ iPhone 5, bude to velice důležitý okamžik.

Spolu s ním bychom se měli dočkat také ufvedení iOS 5, který se nezadržitelně blíží ke svému ostrému zpřístupnění veřejnosti. Zároveň s novým operačním systémem iOS 5 se pak dočkáme také služby iCloud, na níž bude navázáno mnoho a mnoho nových užitečných funkcí a vlastností, o nichž se nám zatím mohlo jenom zdát.

Počkejme si tedy na 7. září, zda se konečně dozvíme přesné datum zahájení prodeje nového iPhone 5 a uvedení iOS 5. O novinkách vás budeme sazmořejmě informovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar