Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Apple chystá aktualizaci Snow Leoparda

Vložil na 30.8.2011 – 6.00 Žádný komentář

I když se v posledních týdnech hovoři již pouze o Lionovi, Snow Leopard je stále naživu. Dokazuje to i chystaná nová aktualizace 10.6.9, ve které Apple chystá zařazení podpory pro iCloud.

Ač se to může zdát neuvěřitelné, i v době, kdy světu zvolna začíná vládnout Mac OS X 10.7 „Lion“ se Apple stále intenzivně věnuje práci na starší verzi svého operačního systému s kódovým označením Snow Leopard.

Kromě standardních bezpečnostních aktualizací se pro něj totiž dočkáme významného updatu na verzi 10.6.9, kde by měla být obsažena také podpora nové služby iCloud, s níž Apple hodlá ovládnout trh mobilních služeb na podzim letošního roku.

Mac OS X 10.6.9 - iCloudKoneckonců se není příliš čemu divit. S ohledem na některé vlastnosti Liona stále mnoho uživatelů zůstává u Snow Leoparda s očekáváním, že některý z příštích updatů konečně vyřeší mnohé problémy nové generace Mac OS X a umožní jim pohodlně přejít.

Služba iCloud by měla být uvedena v průběhu září či října spolu s iOS 5 a měla by nahradit koncepčně zastaralou službu MobileMe. Právě důraz na pohodlnou integraci iCloud do Mac OS X je také jednou z priorit při vývoji Mac OS X „Lion“.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar