Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Aktualizujte grafiku na iMacu a Boot Camp pro Windows 7

Vložil na 25.8.2011 – 12.00 Žádný komentář

Apple vydal několik menších oprav, které korigují chování videa v Mac OS X Lion provozovaném na počítačích iMac a vylepšil také hardwarovou podporu pro Boot Camp.

Provozujete-li Mac OS X Lion na svém iMacu, pak se vám možná stávalo, že video občas zamrzlo. Apple proto nyní vydal aktualizaci firmware pro grafiku, která tyto problémy odstraňuje.

Nový iMac Graphic FW Update 3.0 je již k dispozici a má velikost 482 KB. Aktualizovat můžete standardní cestou prostřednictvím Software Update v systémové nabídce.

Další novinkou je pak aktualizace Boot Campu. Toto řešení je určeno všem, kdo provozují na svém Macu v dualbootu také MS Windows. Bohužel se vyskytovaly drobné problémy při nasazení MS Windows 7 a Apple tedy uvedl Boot Camp 3.3, který tyto potíže řeší.

Aktualizace Boot Campu má zhruba 200 MB a kromě zmíněných problémů s MS Windows 7 řeší také několik dalších kritických chyb a zlepšuje hardwarovou podporu. Patříte-li tedy mezi uživatele Boot Campu, určitě doporučujeme aktualizovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar