Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o The Settlers pro iPhone

Vložil na 11.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

Minulý týden jsme pro vás přichystali další z mnoha soutěží, tentokrát o skvělou hru The Settlers pro iOS zařízení. Nyní je tedy na čase podívat se, kdo se stal šťastným výhercem.

Celý minulý týden jste mohli soutěžit o hru The Settlers, kterou jsme si již dříve na AppZone.cz představili. Stačilo, abyste nám zaslali rok prvního uvedení této hry na PC.

The Settlers, jak už název napovídá, je hra o osadnících. O těch, kteří přišli na neznámé území a snaží se na něm vybudovat fungující infrastrukturu, zabezpečit své životy po materiální stránce a zároveň se ubránit nájezdům okolních národů, stejně jako své vlastní území dále rozpínat a zkoumat kouty neznámého světa za vlastními hranicemi.

Prozraďme, že správná odpvěď na soutěžní otázku byla 1993. Přišlo nám tentokrát zcela rekordní množství hlasů a všechny byly správné. Museli jsme však dva z vás vyřadit kvůli porušení základního pravidla zamezující duplicitnímu hlasování z jedné IP adresy. Do budoucna věříme, že sobě i nám ušetříte práci a budete psát vždy pouze jednu odpověď z jedné IP adresy.

Přejděme ale k vyhlášení výsledků. Šťastnou výherkyní The Settlers pro iPhone se stala Magdalena S. Gratulujeme!

Pro vás ostatní máme alespoň příslib dalších soutěží o zajímavé ceny, jak už se na AppZone.cz stalo koneckonců zvykem. Zachovejte nám tedy svou přízeň, jistě se dříve či později usměje štěstí i na vás.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar