Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Priorities pro iPhone

Vložil na 25.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

Také minulý týden jste na našich stránkách mohli soutěžit o zajímavou a hodnotnou aplikaci Priorities, jež skvěle poslouží majitelům iPhone, iPod touch či iPad. Nyní je čas na vyhlášení vítěze.

Priorities jsme si představili v recenzi. Tento skvělý todo list manažer si získal v poslední době velkou oblibu také u českých uživatelů a jeho hodnocení v iTunes Store je více než pozitivní. Není proto divu, že jsme pro aktuální soutěž zvolili právě tuto aplikaci pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Tento todo manažer toho umí mnohem víc než většina ostatních – koneckonců, právě proto si také získal takovou oblibu. Samozřejmostí je zde tradiční výpis úkolů v podobě jednoduchých stránek, které můžete editovat pouhým dotykem prstu. Ovšem navíc je zde také plná podpora propojení s kalendářem, což vám může značně zjednodušit organizaci programu.

Vaším úkolem v soutěži bylo odpovědět na otázku, kdo je autorem slavné metody GTD. Jeho jméno jste nám měli spolu se svým kontaktním e-mailem zaslat a zařadit se tak do soutěže. Správných odpovědí přišlo opravdu hodně a je vidět, že Apple je pro systém GTD velice oblíbený a populární. V budoucnu se mu zde budeme věnovat také.

A výherkyní, která správně odpověděla, že autorem této metody pro organizaci času je americký kouč David Allen, se stala Petra L. Gratulujeme.

Vám, kteří jste tentokrát nevyhráli, přejeme mnoho štěstí v budoucích soutěžích, které na AppZone.cz chystáme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar