Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte The Settlers pro iPhone

Vložil na 4.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

V minulém týdnu jsme vám představili skvělou strategickou hru pro iPhone, The Settlers. Jedná se o populární remake tradiční hry pro PC, která si za dobu své existence získala ohromné množství příznivců. Nyní můžete The Settlers vyhrát.

Jak už se na AppZone.cz stalo dobrým zvykem, máme pro vás další z řady zajímavých soutěží. Tentokrát dojde na hru The Settlers, kterou jsme si minulý týden představili ve verzi pro iOS zařízení.

The Settlers, jak už název napovídá, je hra o osadnících. O těch, kteří přišli na neznámé území a snaží se na něm vybudovat fungující infrastrukturu, zabezpečit své životy po materiální stránce a zároveň se ubránit nájezdům okolních národů, stejně jako své vlastní území dále rozpínat a zkoumat kouty neznámého světa za vlastními hranicemi.

Tuto skvělou startegickou hru, jež rozvíjí taktické myšlení a plánování, stejně jako logické uvažování a přitom ještě dokáže pobavit a zrelaxovat, si můžete na iTunes Store zakoupit za cca 90 Kč. My vám ji nyní nabízíme v rámci soutěže zdarma. Stačí, když nám správně napíšete rok prvního vydání hry The Settlers na PC. Do předmětu uvěďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 4. do 10. července, v pondělí 11. července 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Držíme vám palce a přejeme mnoho štěstí!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar