Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Priorities pro iPhone

Vložil na 18.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

Jak už se stalo dobrým zvykem, máme pro vás další zajímavou soutěž o hodnotnou cenu. Tentokrát soutěžíme o jednu licenci na kvalitní todo list manažer Priorities pro iOS zařízení.

Priorities jsme si představili již minulý týden v recenzi. Tento skvělý todo list manažer si získal v poslední době velkou oblibu také u českých uživatelů a jeho hodnocení v iTunes Store je více než pozitivní. Není proto divu, že jsme pro aktuální soutěž zvolili právě tuto aplikaci pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Tento todo manažer toho umí mnohem víc než většina ostatních – koneckonců, právě proto si také získal takovou oblibu. Samozřejmostí je zde tradiční výpis úkolů v podobě jednoduchých stránek, které můžete editovat pouhým dotykem prstu. Ovšem navíc je zde také plná podpora propojení s kalendářem, což vám může značně zjednodušit organizaci programu.

Tuto skvělou aplikaci, díky které si můžete velice snadno a přehledně uspořádat svůj den, si můžete na iTunes Store zakoupit za cca 60 Kč. My vám ji nyní nabízíme v rámci soutěže zdarma. Stačí, když nám správně napíšete význam zkratky GTD a jméno autora, který ji poprvé v souvislosti s time managementem použil. Do předmětu uvěďte heslo „Soutěž“.

Jako obvykle akceptujeme pouze jednu odpověď z konkrétní IP adresy. Pokud nám jich přijde více, všechny budou považovány za neplatné. Na výhru nevzniká právní nárok. Soutěžící souhlasí s uvedením svého křestního jména a prvního písmene příjmení v případě výhry na stránkách AppZone.cz. Soutěž trvá od 18. do 24. července, v pondělí 25. července 2011 vyhlásíme vítěze na stránkách AppZone.cz.

Držíme vám palce a přejeme mnoho štěstí!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar