Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Priorities – efektivní todo manažer

Vložil na 12.7.2011 – 12.00 Žádný komentář

Chcete-li si udržet pořádek ve svých úkolech a zároveň jsou pro vás řešení typu OmniFocus nebo Things příliš komplikovaná, robustní nebo drahá, máme pro vás dnes jeden skvělý tip. Todo manažer Priorities.

Právě Priorities si získal v poslední době velkou oblibu také u českých uživatelů a jeho hodnocení v iTunes Store je více než pozitivní. Není proto divu, že jsme pro dnešní recenzi zvolili právě tuto aplikaci pro iPhone, iPad a iPod Touch.

Tento todo manažer toho umí mnohem víc než většina ostatních – koneckonců, právě proto si také získal takovou oblibu. Samozřejmostí je zde tradiční výpis úkolů v podobě jednoduchých stránek, které můžete editovat pouhým dotykem prstu. Ovšem navíc je zde také plná podpora propojení s kalendářem, což vám může značně zjednodušit organizaci programu.

Priorities (1)Priorities (2)Priorities (3)

Veškerá data, tedy své todo listy i jednoduchou agendu, můžete sdílet s ostatními uživateli, stejně jako synchronizovat s jinými svými zařízeními. Pochopitelnou samozřejmostí jsou zde alerty nebo možnost nastavení opakujících se událostí. Na rozdíl od mnoha jiných aplikací podobného ražení také můžete přidávat „podlisty“, tedy vlastně zadávat další specifikace jednotlivých úkolů a řadit tak své plány přesněji a konkrétněji než bývá obvyklé.

Pro jednodušší práci, zejména pak v začátcích, než se s Priorities skutečně sžijete, jsou pak k dispozici také nejrůznější šablony, motivy vzhledu a podobně. Vše je samozřejmě upravitelné a snadno si tak uzpůsobíte vzhled právě svým individuálním potřebám.

Jestliže byste si aplikaci před nákupem rádi vyzkoušeli, je k dispozici také omezená Lite verze, jež je na iTunes Store dostupná zdarma. Nicméně s ohledem na cenu „plné“ aplikace osobně nevidím příliš důvod k jejímu testování. Priorities pořídíte za pouhých € 2.39 EUR.

Odkaz na iTunes Store

Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar