Úvodní stránka » Hardware

Nový low-cost iPhone odhalen! Nebo ne?

Vložil na 29.7.2011 – 6.00 Jeden komentář

Již delší dobu se spekuluje o tom, že se Apple chystá vedle standardního iPhone uchytit také s nízkonákladovou verzí mezi levnými telefony. Nyní se zdá, že je na světě prototyp.

Informace o něm přinesl vietnamský server tinhte.vn. Otázka autenticity tohoto odhalení však zůstává značně spekultivní a lze se jen těžko domáhát potvrzení, zdali jde skutečně o novou generaci levného iPhone či pouze o graficky upravený bílý iPhone 4.

Údajný informátor zaslal několik fotografií nového modelu, který se až příliš podobá současnému bílému provedení iPhone 4, ovšem některé aspekty nesedí. V první řadě se zdá, že přední i zadní skleněná deska byla nahrazena plastem. Dále by měl být telefon o něco lehčí a vyroben z levnějších materiálů.

Levný iPhone (1)  Levný iPhone (2)

Dle označení na zadní straně přístroje jde skutečně o prototyp, tedy alespoň dosud Apple takto své prototypy označoval. Na druhou stranu není vyloučeno, že se jedná pouze o fotomontáž či upravenou fotografii uniklého prototypu bílého iPhone 4.

Mnozí čtenáři jsou vesměs skeptičtí a tvrdí, že jde pouze o jailbreaknutý iPhone 4 s plastovými ochrannými fóliemi. Zda tomu tak je nebo ne se jen tak nedozvíme. Stále však visí ve vzduchu několik maličkostí, například již zmíněné označení na zadní straně telefonu. Navíc je pravdou, že o uvedení nového modelu, který by zaútočil také na vody levných telefonů, se hovoří již dlouho a mnoho analytiků se shoduje, že Apple by mohl letos přijít kromě klasického iPhone 5 klidně i s levnějším modelem zaměřeným na širší vrstvu. Nechme se tedy překvapit.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar