Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Mac OS X 10.7.2 uvolněn pro vývojáře

Vložil na 25.7.2011 – 12.00 Žádný komentář

I když máme Mac OS X „Lion“ k dispozici teprve několik málo dní, již se intenzivně pracuje na dalších funkcích a rozšířeních. Registrovaným vývojářům tak byla nově zpřístupněna verze 10.7.2.

Mac OS X „Lion“ byl uveden teprve v polovině minulého týdne, ovšem již nyní byla registrovaným vývojářům a partnerům zpřístupněna verze 10.7.2. Ta opravuje některé chyby a zároveň slouží pro doladění některých prvků chystané služby iCloud, jíž se dočkáme na podzim letošního roku, zřejmě brzy po uvedení iOS 5 či zároveň s ním.

Zajímavější novinkou, která z výše uvedeného však jasně vyplývá, je to, že se logicky v nejbližších dnech dočkáme také opravné aktualizace 10.7.1, která bude řešit některé nahlášené problémy a nejasnosti spojené s novou verzí operačního systému značky Apple.

Přestože se na ladění a vývoji Liona intenzivně pracovalo, po jeho uvedení do prodeje bylo odhaleno mnoho menších nedostatků, které vývojáři chtějí logicky co nejrychleji odstranit. Zda se ale například dočkáme možnosti volby mezi natural scrolling a reverse scrolling, jak mnoho uživatelů vyžaduje, to je však ve hvězdách.

Jisté však je, že první aktualizace Mac OS X řady 10.7 na sebe nenechá dlouho čekat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar