Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Kouzlete jako Harry Potter

Vložil na 14.7.2011 – 12.00 Žádný komentář

Mánie kolem nejslavnějšího kouzelnického učně moderní doby se přenesla i na iPhone. Dnes se podíváme na pět aplikací, které vám umožní využít nové technologie a proměnit je v kouzla.

Možná vás příběhy Harryho Pottera, jehož poslední díl nyní běží v kinech, zaujaly natolik, že byste se sami chtěli na chvilku proměnit v mocné kouzelníky. A možná, že jen chcete udělat radost svým dětem a pobavit je pěknou hrou s tématikou magie a kouzelnictví. Ať tak či onak, dnes vám přinášíme pět zajímavých tipů na jednoduché kouzelnické hry a aplikace.

Harry Potter: Spells
odkaz na iTunes Store
cena: € 2,39 EUR (k dispozici Lite verze zdarma)

Harry Potter Spells je jednoduchá hra, která umožňuje provozovat kouzla pomocí hůlky v mobilu (zvolené na míru hráčem) a posléze třeba provozovat kouzelnické duely s protihráči. Aplikace využívá plně možností posledního iPhone nebo iPod touch. Můžete si také dokupovat nové sady kouzel.

Harry Potter: Spells

Harry Potter and the Deathly Hallows App Edition
odkaz na iTunes Store
cena: zdarma

Chystáte se na poslední díl Harryho Pottera a už si nepamatujete, co se stalo v jedničce? Tahle jednoduchá aplikace vám vše snadno připomene. Obsahuje trailery, ukázky z filmů, filmovou hudbu, fotky. Všechno se dá pohodlně shlédnout, pokud vlastníte iPod touch, iPhone nebo iPad – ideálně v dosahu wi-fi nebo alespoň 3G sítí, protože část obsahu se načítá z Internetu.

Harry Potter and the Deathly Hallows App Edition

Raphael Salgado’s Spellcaster
odkaz na iTunes Store
cena: € 0,79 EUR

I když zde nejde přímo o Harryho Pottera, hra je opět zajímavá. Jde o další variaci na téma „kouzla s kouzelnickou hůlkou“, kde tentokrát soupěříte s virtuálním protivníkem. Hodnocení amerických zákazníků je velmi pozitivní, jen upozorňují – pořádné kouzlo vyžaduje cvik.

Spellcaster

Tiny Lights
odkaz na iTunes Store
cena: € 0,79 EUR

Jesliže vás kouzelnické hry nadchly, pak Tiny Lights může být tou pravou volbou pro vás. Při této hře hráči musí bojovat se světlojedy (Lighteaters), a to pomocí kouzelnických svitků a speciálních mincí. Při svojí výpravě se dostanete i do magického temného lesa.

Tiny Lights

Pyro – Magic Trick
odkaz na iTunes Store
cena: € 2,39 EUR

A nakonec jedna kouzelnická lahůdka. Komu nestačí si na kouzla jenom hrát, může předvést opravdické kouzlo s pomocí iPod touch, iPhone nebo iPadu. Kouzelnický trik, díky němuž sfouknete jakoukoli svíčku, na kterou si vaši přátelé ukáží. A nikdo jiný to nedokáže, jen vy.

Pyro - Magic Trick

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar