Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

iTunes 10.4 pro Mac OS X Lion jsou zde

Vložil na 21.7.2011 – 12.00 Jeden komentář

Po včerejším uvedení Mac OS X Lion jsme se dočkali také nové verze iTunes, konkrétně 64bitového provedení verze 10.4, která rozšiřuje podporu některých funkcí právě pro Liona.

Novinkou v případě nové 64bitové verze iTunes 10.4 je především plná podpora nové vlastnosti Mac OS X Lion pro celoobrazovkové aplikace, resp. fullscreen režim zobrazení. Ten až dosud nebyl možný, tuto funkci mohou tedy nově využívat majitelé systému Mac OS X Lion.

Další z výhod nové verze je schopnost adresace více než 4 GB operační paměti, což významně přispěje ke zvýšení stability aplikace a usnadní práci s většími datovými objemy.

Připomeňme, že Apple uvedl v rámci své nedávné konference WWDC 2011 také první betaverzi iTunes 10.5. Finální verze s tímto pořadovým číslem bychom se měli dočkat pravděpodobně někdy s uvedením iOS 5, tedy na podzim letošního roku.

Na závěr je nutno ještě zmínit, že 64bitovou verzi iTunes mohou spustit pouze uživatelé Mac OS X Lion. Pro uživatele starších verzí, tedy zejména Snow Leopard, bude k dispozici stále jen 32bitový režim. Možná i to může být o důvod více proč brzy upgradovat.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar