Úvodní stránka » Novinky

iPhone 5 vyjde v polovině září

Vložil na 28.7.2011 – 6.00 Jeden komentář

Pravidelně přinášíme novinky ohledně chystaného iPhone 5. Ani tentokrát proto nesmíme opomenout důležitou novou zprávu, která probleskla na světlo světa.

Je to tak. Dle China Times se Apple chystá uvést pátou generaci iPhone – hovoří se zde již o iPhone 5, nikoliv o iPhone 4S, jak se často spekulovalo – v polovině září. Tuto informaci se údajně podařilo získat přímo od výrobců jednotlivých součástí chytrého telefonu.

Úvodní objednávka zní na 4 miliony kusů, jež by měly být z velké části určeny pro americký trh, z menší části pak pro Evropu a zbytek světa. Další budou následovat jakmile začnou docházet skladové zásoby.

Již nyní si Apple objednal 400.000 ks tzv. trial zařízení, jež by se měla prodat hned v první vlně po uvedení přístroje na trh. Osobně bych všem zájemcům doporučil vyčkat nějaký čas, než se „trial“ zařízení vyprodají a teprve poté investovat do nového telefonu. Je však pravděpodobné, že rozdíl nebude žádný.

Spekulovalo se dále o chystaném uvedení tabletu iPad 3, který by měl být uveden taktéž letos. Dosud se však nepodařilo získat bližší informace o tom, zda tomu tak skutečně bude či nikoliv. Jakmile budeme vědět více, budeme vás informovat.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar