Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Další zprávy o novém iPhone

Vložil na 7.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

Novinek okolo chystané nástupnické generace nejprodávanějšího smartphonu všech dob je neustále plno. Čím více se blíží termín uvedení, tím více zpráv se také objevuje. Nyní máme několik dalších žhavých novinek.

Zajímavé však je, že s jejich odhalením přišel respektovaný The Wall Street Journal. Uvádí, že dle jeho zdrojů se již intenzivně pracuje na výrobě nového iPhone, který by měl být ubeden do prodeje někdy v průběhu září letošního roku.

Dosud není známo jeho přesné označení a kromě již dlouho omýlaných variant 4G, 4S a 5 se nově objevilo také označení 5S. Jak však bude nový iPhone skutečně označen, to prozatím nikdo kromě odpovědných činitelů – kteří stále mlčí – neví.

Co je však, alespoň dle zdrojů TWSJ, jasné, je to, že nový iPhone bude mít nižší hmotnost než jeho současný zástupce. Kromě toho by mělo dojít také ke ztenčení přístroje (hovoří se například o srovnání s šířkou iPod Touch). Pravděpodobná je také již dlouho avizovaná změna displeje – tedy jeho rozšíření takřka až ke krajím bočních stran.

Počítá se také s 8 MPix fotoaparátem současný iPhone 4 disponuje velice slušných 5 MPix fotoaparátem) s odděleným bleskem umístěným v horizontální pozici zrcadlově na druhé straně zadního krytu. Kromě toho se zřejmě můžeme těšit na procesor A5 a čip od společnosti Qualcomm pro podporu CDMA a GSM sítí.

Již nyní se tedy můžeme těšit na začátek letošního podzimu. Prodejní strategie Apple bude zřejmě velmi agresivní, počítá se totiž údajně s prodejem 25 milionů do konce roku. Zda se podaří tento cíl naplnit, to se teprve ukáže.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar