Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Blast – usnadněte si život

Vložil na 8.7.2011 – 12.00 Žádný komentář

Blast je jednoduchá utilitka, která se usídlí v menu baru a dokáže vám – když si zvyknete na její používání – výrazně ulehčit život. Slouží totiž ke snadnému přístupu k posledním otevřeným souborům.

Princip fungování nástroje Blast je opravdu jednoduchý. Prostřednictvím ikonky v menu baru si zobrazíte poslední otevřené soubory a aplikace a můžete se tak velice snadno vracet k rozdělané práci.

Dobře poslouží nejen v případě, že chcete cíleně otevřít některý z dříve rozpracovaných dokumentů, ale například i tehdy, když si omylem zavřete špatné okno. Jednoduše si pak prostřednictvím Blast otevřete vše tak, jak to bylo.

Blast - screenUžitenčé jsou i další funkce – prostřednictvím Blast můžete snadno přidat poslední rozpracovaný dokument jako přílohu do e-mailu. Stejně tak v případě, že si stáhnete nějaký soubor do počítače, nemusíte jej dlouho hledat, zkrátka jen kliknete na ikonku Blast a ve výpisu jej máte ihned přehledně uveden.

Chvilku mi trvalo, než jsem tomuto nástroji přišel na chuť a dokonce mi zezačátku přišel celkem zbytečný. Když jsem mu dal ale šanci a naučil jsem se s ním opravdu dobře pracovat, zjistil jsem, že jeho potenciál je obrovský a skutečně dokáže nesmírně zjednodušit a zefektivnit běžnou práci. Věřím, že stejně může posloužit i vám. Přestože stojí $ 9.95 USD, tedy asi 170 Kč, je tato cena ve výsledku odpovídající.

Stránky projektu

Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar