Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Apple chystá nový ultratenký notebook

Vložil na 27.7.2011 – 6.00 Žádný komentář

Sotva před několika dny jsme se dočkali uvedení nového modelu „nejtenčího notebooku na světě“, MacBook Air. Nyní však Apple údajně pracuje na novém 15″ modelu s prozatím tajným označením.

S ultratenkými a ultralehkými přenosnými počítači se v poslední době roztrhl pytel. Apple ukázal, že o tento druh notebooků je zájem a zákazníci o něj mimořádně stojí, proto i řada dalších výrobců začala připravovat ztenčené verze svých laptopů.

Nyní, sotva týden po uvedení nové generace MacBook Air, však vyšla na povrch zpráva, že Apple má v rukávu další eso. Mělo by jít o nový 15″ model ultratenkého notebooku, jehož označení není prozatím známé. S ohledem na to, že je údajně v poslední fázi testování a jeho uvedení do prodeje se očekává v brzké době, se nezdá pravděpodobné, že by spadal do rodiny MacBook Air.

Mac Book AirNabízí se tedy úvaha, že ztenčení se dočkají také MacBook Pro, jejichž aktualizace bychom se v průběhu tohoto léta měli, dle některých spekulací, taktéž dočkat. Znamenalo by to, že veškeré nové modely přenosných počítačů značky Apple budou ultratenké? Kdo ví. Prozatím je však jisté, že Apple „něco chystá“. Na výsledek si ale budeme muset ještě chvilku počkat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar