Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Path Finder

Vložil na 13.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Po celý uplynulý týden jste mohli na stránách AppZone.cz soutěžit o jednu licenci na moderního správce souborů pro Mac OS X, Path Finder. Nyní je na čase vyhlásit vítěze.

Do soutěže nám, tak jako vždy, přišlo mnoho reakcí. Všem zúčastněným samozřejmě děkujeme a tipy na software, který jste ve svých reakcích zmiňovali jako nejužitečnější a nejpraktičtější pro Mac OS X a iOS zařízení postupně přineseme také dalším čtenářům našeho portálu.

Co je ale vlastně Path Finder? Stručně řečeno, standardnímu správci souborů – Finderu – jímž je Mac OS X vybaven, bývá často vytýkána přílišná jednoduchost a absence pokročilých náhledových funkcí, stejně jako možností efektivnější úpravy souborů a organizace disku.

Právě tuto kritiku si vzali k srdci vývojáři ze společnosti Cocoatech, kteří se rozhodli vytvořit inteligentního a výrazně pokročilého správce souborů, jež by překonal standardní Finder o doslova několik mílových kroků.

Cena této aplikace je poměrně vysoká – $ 39.95 USD, tedy zhruba 700 Kč, ovšem v naší soutěži jste mohli vyhrát jednu licenci zcela zdarma. Není proto divu, že se sešlo dost soutěžních hlasů.

Vítěz ale může být pouze jeden a tentokrát se jím stal Filip H. z Prahy. Vítězi tímto gratulujeme a vám všem přejeme mnoho úspěchu v dalších soutěžních kolech, jichž se na AppZone.cz opět brzy dočkáte.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar