Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Camtasia Studio

Vložil na 27.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

V uplynulém týdnu jste měli možnost soutěžit na našich stránkách o aplikaci Camtasia Studio. Nyní je čas na vyhodnocení soutěže a vyhlášení jejího vítěze.

Nástroj Camtasia Studio jsme si na AppZone.cz detailně představili. Umožňuje nahrávat dění na obrazovce, a to i ve spuštěných hrách nebo dalších náročnějších aplikacích. Samozřejmostí je také možnost konverze výsledného videa.

Cena aplikace je sice $ 99 USD (tedy asi 1700 Kč), ovšem díky soutěži na našich stránkách jste měli možnost vyhrát ji zcela zdarma. Stačilo, abyste si přidali naši stránku na Facebooku mezi oblíbené (like/líbí se mi) a napsali nám svůj nick. Takových reakci nám v uplynulém týdnu přišlo opravdu mnoho, ovšem vítězem se mohl stát pouze jeden z vás.

Camtasia Studio for Mac tedy vyhrává Ján Gnip, kterému tímto gratulujeme.

Doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň a kdo ví, třeba v dalších soutěžích, jež pro vás na AppZone.cz chystáme, budete mít štěstí.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar