Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Update 10.6.8 byl uvolněn

Vložil na 24.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Již jsme vás informovali o chystaném posledním velkém updatu před nástupem Mac OS X Lion, jež nese označení 10.6.8. Právě tento update byl dnes uvolněn.

Tento update v sobě zahrnuje řadu menších vylepšení a příprav pro nástupnickou verzi. Jednou z významných novinek a vylepšení jsou úpravy App Store, které mají přispět bezproblémovému přechodu na Liona. To potvrzuje i samotná specifikace updatu, ve které se nachází informace, že důvodem je zlepšení dostupnosti Mac OS X Lion.

Dále se dočkáme několika oprav – například odstranění chyby v Preview, kde občas dojde k neočekávanému ukončení aplikace. Významného zlepšení se také dočká podpora IPv6, konkrétní informace však zatím schází. Chybět nemůže ani zlepšení VPN a odstranění dalších známých variant malware MacDefender.

Update 10.6.8V neposlední řadě pak verze 10.6.8 odstraňuje některé chyby a vylaďuje prostředí tak, aby bylo lépe použitelné pro nový Final Cut Pro X, který Apple oficiálně vydal. Sám Apple uvedl, že verzi 10.6.8 silně doporučuje pro práci s novou verzí tohoto svého editačního programu.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar