Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Camtasia Studio

Vložil na 20.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Na AppZone.cz se už soutěže o zajímavý a hodnotný software staly samozřejmostí. Také v tomto týdnu proto můžete vyhrát užitečnou aplikaci, jejíž služby rozhodně mnozí z vás ocení.

Nástroj Camtasia Studio jsme si už představili. Umožňuje nahrávat dění na obrazovce, a to i ve spuštěných hrách nebo dalších náročnějších aplikacích. Samozřejmostí je také možnost výsledného videa.

Ovládání aplikace je velice snadné. Vše je rozděleno do nahrávací a editační nabídky. V nahrávací rozhraní můžete zvolit režim a oblast obrazovky, jež chcete nahrávat. V editačním pak pochopitelně upravujete výsledek a editujete jednotlivé části videa.

Cena aplikace je sice $ 99 USD (tedy asi 1700 Kč), ovšem nyní máte možnost vyhrát ji zcela zdarma. Stačí, když si přidáte naši stránku na Facebooku mezi oblíbené (like/líbí se mi) a napíšete nám svůj nick. V předmětu zprávy uvěďte heslo „soutěž“.

Své odpovědi můžete zasílat do neděle 26. června 2011, v pondělí pak oznámíme jméno výherce. Z každé IP adresy akceptujeme pouze jeden soutěžní hlas, v případě doručení více odpovědí z jedné IP adresy budou všechny považovány za neplatné. Děkujeme za pochopení.

Držíme vám palce a přejeme mnoho štěstí.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar