Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Path Finder – užitečný správce souborů

Vložil na 6.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Jak už se na AppZone.cz stalo dobrým zvykem, máme pro vás další zajímavou soutěž o užitečnou aplikaci. Tentokrát máte možnost získat jednu licenci aplikace Path Finder.

Nástroj Path Finder slouží jako pokročilý správce souborů, respektive výrazně vylepšená a vyladěná verze standardního systémového Finderu.

I když je cena této aplikace $ 39.95 USD, tedy zhruba 700 Kč, nyní má jeden z vás možnost získat tento program zcela zdarma. Stačí, když nám zašlete soupis pěti vašich nejoblíbenějších aplikací pro Mac OS X či iOS. Každého ze zúčastněných pak zařadíme do slosování o jednu licenci aplikace Path Finder.

Své odpovědi můžete zasílat do neděle 12. června 2011, v pondělí pak oznámíme jméno výherce. Z každé IP adresy akceptujeme pouze jeden soutěžní hlas, v případě doručení více odpovědí z jedné IP adresy budou všechny považovány za neplatné. Děkujeme za pochopení.

Podělte se s námi tedy o své oblíbené aplikace a získejte tak možnost přidat mezi ně také Path Finder, na který se blíže podíváme již v průběhu tohoto týdne. Držíme vám palce.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar