Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Nový MacBook Pro a Mac Mini už v létě

Vložil na 20.6.2011 – 12.00 Žádný komentář

Ač se to zdá, s ohledem na celkem nedávné uvedení nové generace MacBook Pro, zarážející, již delší dobu se spekuluje o tom, že další generace přijde na trh už v průběhu tohoto léta. Nyní se to zdá být již téměř jisté.

MacBook Pro je nejvyšším z řady přenosných počítačů značky Apple. Mac Mini, jak jistě víte, je pak stolní variantou desktopové stanice, reprezentující výkonné a přitom zcela dostačující pracovní zázemí.

Zatímco u Mac Mini byla evoluce do nového modelu dlouho očekávána, v případě MacBook Pro jsme se dočkali zásadní inovaci teprve nedávno. Přesto již v průběhu konce července nebo začátku srpna bychom se měli dočkat dalších modelů, které uvedou řadu nových vylepšení.

Konkrétní technické specifikace zůstávají prozatím pod pokličkou, avšak je takřka jisté, že Mac Mini bude nově vybaven také Thunderbolt portem pro vysokorychlostní datové přenosy.

Otázkou zůstává datum uvedení MacBook Air, právě o něm se totiž hovořilo v souvislosti s uvedením upgradovaného modelu nejčastěji. Zda přijde spolu se svými kolegy či se objeví později však teprve uvidíme. Děni budeme nadále sledovat a budeme vás informovat na stránkách AppZone.cz.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar