Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Multipong – příjemná hra hbitých prstů

Vložil na 15.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Nedávno se v iTunes Store objevila další pěkná hra pro iPhone. Nese název Multipong a jak je patrné, půjde v ní o odpalování míčku na způsob ping-pongu, ovšem o více odrazových ploch.

Jednoduché postřehové hry pro iPhone patří mezi nejpopulárnější. Nejsou zdlouhavé, nevyžadují příliš přemýšlení a jsou tak naprosto vhodné pro relax a odpočinek po náročné práci.

Multipong tyto nároky skvěle splňuje. Kromě příjemné hratelnosti a dobrého nápadu v sobě navíc spojuje podporu Retina displeje s realistickou fyzikou a mnoha nástrahami, které hru zpestří.

Multipong (1)Váš cíl v roli hráče je prostý, zabránit vhození míčku/kuličky za vaši odrazovou plochu a naopak se snažíte „dát gól“ postupně všem svým protihráčům. V tom vám občas brání mlha, další odrazové plochy nebo nástrahy v podobě bonusů zkracujících odrazové plochy nebo měnící velikost míčku.

Ve své podstatě je Multipong velice jednoduchá hra, která však svou jednoduchostí hráče osloví a příjemnou elegancí grafického provedení a dobrého nápadu na dlouho zaujme.

Multipong (2)V současné době je navíc dočasně k dispozici zdarma, proto neváhejte a určitě si ji z iTunes Store stáhněte alespoň na vyzkoušení.

Odkaz na iTunes Store

Hodnocení - 3 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar