Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

MacBook Air v černé barvě?

Vložil na 21.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Objevily se nové spekulace kolem chystaného MacBook Air, jehož uvedení bychom se mohli v brzké době dočkat. Podle nich je možné uvedení také modelu v černé barvě.

Zatímco poslední upgrade MacBook Air byl provedením v hliníkovém unibody s klasickým vzhledem, nyní se začíná spekulovat o uvedení černé varianty.

Koneckonců, uvedení nového MacBook Air je na spadnutí. Značně se sice liší uváděné termíny představení této nové generace, ovšem podle posledních zpráv je reálné, že bychom se nového MacBook Air mohli dočkat zároveň s uvedením Mac OS X Lion, tedy v první polovině července.

MacBook Air - černýJako luxusnější varianta by se nově mohlo objevit černé provedení notebooku. Zda tomu tak nakonec ale skutečně bude nebo si budeme muset počkat na další generaci, to je otázka.

Hovoří se totiž také o tom, že z důvodu přímé intervence Steva Jobse byl vývoj černého modelu odložen. Údajným důvodem mělo být to, že počítač při dotyku působí hrubě a lacině. Je tedy možné, že si na černou variantu MacBook Air ještě chvilku počkáme. Každopádně se jedná o zajímavou informaci a Apple by uvedením černého provedení mohl oslovit i konzervativnější uživatele laptopů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar