Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Mac OS X Lion – další update pro vývojáře

Vložil na 16.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Jak se zdá, Apple jde s Mac OS X Lion do úplného finále. Vydal totiž update Developer Preview pro vývojáře, kde došlo k dořešení několika kosmetických maličkostí.

Mac OS X Lion, nové verze operačního systému řady Mac OS X, by na nás měla čekat „někdy v průběhu července“. Tak alespoň znějí slova lídra společnosti, Steva Jobse, jež vyslovil minulý týden na WWDC 2011. Nejčastěji se tak spekuluje o „marketingově vhodném datu“ 10.7, jež souzní i s pořadovým číslem této verze – 10.7.

V průběhu WWDC 2011 byla vývojářům také předána další testovací verze tohoto systému, Mac OS X Lion Developer Preview 4. K té nyní vyšel aktuální update. Zdá se, že celý systém je již takřka kompletní, chybí pouze několik prezentačních videí k jednotlivým nástrojům a podobné drobnosti.

Zdá se, že žádného zásadního překvapení v podobě uvedení další nové funkce se tedy již nedočkáme, místo toho se Apple bude snažit maximálně odladit systém tak, jak byl představen a zpřístupněn v podobě preview také vývojářům.

Připoměňme, že Mac OS X Lion bude k dispozici prostřednictvím App Store jako update Mac OS X Snow Leopard a jeho cena byla stanovena na $ 29.99 USD (tedy asi 490 Kč).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar