Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Keynote Steva Jobse je dostupná online

Vložil na 8.6.2011 – 6.00 Žádný komentář

Nyní si můžete na stránkách společnosti Apple přehrát celou „keynote“ Steva Jobse z konference WWDC 2011. V ní představuje novinky, které si Apple nachystal na letošní rok – konkrétně pak iOS 5, Mac OS X Lion a službu iCloud.

Je tradičním zvykem, že Apple uveřejňuje „keynotes“ vždy na svých stránkách. V rámci té poslední, která se odehrála v režii Steva Jobse, představila společnost hned několik zásadních novinek a přelomových změn. Konkrétně pak novou verzi Mac OS X ve verzi 10.7 s kódovým označením Lion, dále pak iOS 5 pro mobilní zařízení a v neposlední řadě také službu iCloud, která by měla nahradit současnou MobileMe a vnést do ní několik výrazných novinek a vylepšení.

Samotná prezentace Steva Jobse byla již tradičně velice dobře marketingově pojmuta a nechyběla řada vložek v podobě rozhovorů a názorů dalších expertů přímo z vývojových laboratoří i managementu společnosti.

Konference WWDC 2011, která se celý tento týden koná v americkém San Franciscu, byla zahájena skutečně velkolepě a uživatelům jablečných zařízení přinesla řadu důležitých novinek a informací. Pohled na prezentaci Steva Jobse navíc působí velice svěžím a optimistickým dojmem, a to i přesto, že dle nejrůznějších bulvárů měl být již několik týdnů mrtvý.

Zdá se, že Apple opět nasadil laťku velmi vysoko. Uvidíme, jaké další zajímavé informace se na WWDC 2011 v tomto týdnu objeví. Určitě vás o nich budeme informovat.

WWDC 2011 - video

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar