Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

iPhone 5 prochází finálními testy

Vložil na 13.6.2011 – 12.00 Žádný komentář

I když se stále nepodařilo vyjasnit označení nového iPhone a někdy se tak hovoří o 4S, zatímco jindy o 5, jedno je už téměř zcela jisté. Dočkáme se jej v průběhu září.

Tuto informaci již dříve přínesly některé zpravodajské portály a vše bylo podpořeno také plánovaným datem uvedení iOS 5, jež je směřováno právě na září.

Nyní se navíc zdá, že nástupnická generace iPhone se již chystá do výroby. Alespoň informace, které dosud do médií unikly, hovoří o zahájení výroby v průběhu července. Objevila se dokonce údajná fotografie prototypu nového iPhone, později se však ukázalo, že jde o upravenou fotku iPhone 4.

iPhone 5 - render iPhone 4Záhada tedy zůstává především v označení nové generace. Půjde skutečně jen o kosmetické změny a namísto nové generace se dočkáme oživení iPhone 4 na nový model 4S anebo s uvedením iOS 5 přijde také iPhone 5? Kdo ví. Už v průběhu září bychom však měli mít jasno. Tak se těšte, my se také těšíme. ;-)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar