Úvodní stránka » Software, Vybíráme

iBasket – návyková košíková

Vložil na 21.6.2011 – 12.00 Žádný komentář

Na AppZone.cz se pravidelně věnujeme i nejrůznějším hrám pro iPhone, iPad a iPod. Také dnes si proto jednu takovou zajímavou hru představíme. I když nevyniká komplexností, stanete se na ní rychle závislými.

Hra iBasket představuje klasický koncept míření a házení míče na basketballový koš. Nic náročného, nápad triviální. Ovšem samotné provedení, grafická stránka hry i hratelnost jako taková, to vše činí z iBasket skvělou zábavu a jedinečnou hru, u které vydržíte hodiny a hodiny… a hodiny… a hodiny… aaaa hodiny.

K dispozici jsou hned dvě verze – jedna zdarma a jedna placená za symbolických $ 0.99 USD. Jediný rozdíl mezi nimi je v tom, že v placené verzi jsou odstraněny reklamy, kterých je ve volně přístupné variantě opravdu více než dost a působí vcelku rušivým dojmem.

iBasketOvládání je prosté – na obrazovce se objeví bod, z nějž házíte míč. Vaším úkolem pak je vytvořit takovou trajektorii, aby míč trefil basketballový koš. Když se vám navíc podaří trefit jej čistě, získáte čas navíc. Standardně totiž máte na celou hru limit pouze 90 sekund. V případě, že trefíte koš vícekrát po sobě v krátkém časovém intervalu, výrazně se vám zvyšeují přičítané body.

Princip hry je tedy velice prostý a srozumitelný. Přesto dokáže oslovit. Jde o jedoduchou hru, u níž zrelaxujete mozek po náročné práci a přitom se pobavíte. Po chvilce cviku vám pak budou koše padat téměř jeden za druhým, což navíc nejednoho hráče potěší. Můj rekord je 6575 bodů. Jaký je ten váš?

iBasket na iTunes Store

Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar