Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Facebook aplikace pro iPad už se chystá

Vložil na 17.6.2011 – 12.00 Žádný komentář

Chtěli jste na svém iPadu pohodlně pracovat s Facebookem? Až dosud jste byli limitováni pouze možnostmi prohlížeče. Nyní se však blíží finální uvolnění oficiální aplikace pro table značky Apple.

Ač se to může zdát zvláštní, až dosud není pro iPad k dispozici žádný oficiální klient služby Facebook. Přitom nejoblíbenější sociální síť světa je často přímo z prostředí iPadu využívána pro sdílení obrázků, videí a samozřejmě statusů.

Nyní by se však měla situace konečně změnit a stejně jako je oficiální Facebook klient k dispozici již dlouhou dobu pro iPhone, měl by v brzké době být přístupný také pro iPad.

Celá aplikace prochází v současné době finálním stádiem testování a zdá se, že je na co se těšit. Dle slov Marka Zuckerberga a dalších zainteresovaných osobností se můžeme těšit na plnohodnotné využití všech Facebookových funkcí, včetně online chatu nebo práce se skupinami.

Samozřejmostí v této aplikaci bude také užitečná funkce pro majitele druhé generace tabletů iPad, kde je již integrovaná přední kamera. Právě z ní, stejně jako ze standardní zadní kamery, totiž bude možné pořizovat fotografie přímo z prostředí Facebookového klienta a uploadovat je na svůj profil.

Patříte-li tedy mezi příznivce Facebooku a majitele tabletu iPad, určitě se máte na co těšit.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar