Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Co přinese WWDC 2011?

Vložil na 2.6.2011 – 12.00 Žádný komentář

Jak už jsme se zmínili v předchozím článku, příští týden proběhne konference WWDC. Co konkrétně na ní můžeme očekávat za sdělení a novinky?

WorldWideDevelopersConference, zkráceně WWDC, se koná každý rok v červnu. Je zvykem, že Apple, který konferenci pro vývojáře organizuje, na ní představuje důležité novinky a představuje další plány směřování do budoucna.

Ani letos tomu nebude jinak a celou konferenci, která začíná již příští pondělí a potrvá až do pátku, bude naplňovat více než sto sezení s technologickými experty společnosti, kteří budou k dispozici pro konzultace technologií i programového kódu vývojářů.

Úvodní slovo pronese zakladatel a generální ředitel Apple, Steve Jobs. Očekává se, že v jeho „keynote“ bude odprezentováno datum uvedení iOS 5 a Mac OS X Lion, případně i nového nástupce populárního iPhone 4.

Kromě toho se však můžeme těšit ještě na službu iCloud, kterou by měl Steve Jobs představit. Ta by měla zastřešovat veškeré chystané cloudové technologie a projekty společnosti, a to jak pro iOS zařízení, tak i pro Mac OS X.

Zajímavostí je, že i když vstupné na akci činí $ 1.599 USD (tedy asi 27.000 Kč), všechny vstupenky byly vyprodané již za dvě hodiny od otevření registrací.

Novinky uvedené v keynote Steva Jobse, stejně jako nejpodstatnější informace z celé konference, shrneme také na AppZone.cz, taže nás nezapomeňte v příštím týdnu sledovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar