Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Disk Drill Pro

Vložil na 16.5.2011 – 6.00 Žádný komentář

V uplynulém týdnu proběhla na AppZone.cz další ze série soutěží o zajímavý software pro Mac OS X. Dnes je na čase vyhodncení, které nám prozradí, kdo získal skvělý nástroj pro obnovu dat.

Minulý týden jste mohli soutěžit o mimořádně zajímavý nástroj Disk Drill Pro, díky němuž můžete snadno obnovit ztracená data z nejrůznějších souborových systémů jak na lokálních discích, tak na připojených výměnných úložných zařízeních (USB flash disk, externí USB disk atd.).

Tato soutěž přinesla zatím jednoznačně největší zájem z vaší strany a přišlo nám rovných 110 odpovědí. V nich jste měli uvést příklad alespoň tří souborových systémů, ve kterých dokáže Disk Drill Pro pracovat, resp. z nichž dokáže obnovit ztracená data. Správnou odpověď jste mohli nalézt také v naší recenzi tohoto nástroje.

Z došlých 110 odpovědí jsme vylosovali jednoho výrce, jímž se stal Milan Pokorný. K výhře gratulujeme a doufáme, že i vy, kteří jste tentokrát nevyhráli, nám zachováte svou přízeň a zkusíte své štěstí zase příští týden v další soutěži, kterou pro vás připravujeme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar