Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o Daisy Disk

Vložil na 30.5.2011 – 6.00 Žádný komentář

Jak už se na AppZone.cz stalo zvykem, připravujeme pro vás zajímavé soutěže o užitečný software pro vaše jablečná zařízení. Tentokrát jste soutěžili o program Daisy Disk pro přehlednější zobrazování informací o využití disku.

Připoměňme si, k čemu je Daisy Disk vhodný. Tento nástroj slouží k tomu, aby vám poskytoval komplexní informace o obsazení disku jednotlivými aplikacemi, dokumenty a jiným „smetím“. Jednoduše, v podobě přehledných grafů, zobrazí vše potřebné, abyste se v systému neztráceli.

Vše je provedeno právě v podobě kruhových výsečových grafů. Jednoduše si necháte zobrazit to, co vás zajímá – ať už z konkrétní adresářové struktury nebo systému jako celku.

V uplynulém týdnu jste mohli o tento zajímavý nástroj soutěžit. Stačilo, abyste odpověděli na otázku, zda tento program dokáže pracovat také s USB disky. Správná odpověď byla ANO. A z celkového počtu 41 správných odpovědí jsme vylosovali jednoho výherce, kterým se stal Luděk Věneček. Výherci gratulujeme.

Již nyní se můžete těšit na další zajímavou soutěž, kterou jsme pro vás přichystali opět na další týden. Tak nám zachovejte přízeň a kdo ví, příště se štěstí usměje třeba práve na vás.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar