Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Svátek – přehled svátků na iPhone

Vložil na 20.5.2011 – 12.00 Žádný komentář

Pokud, stejně jako já, patříte mezi lidi, kteří si opravdu nepamatují kdo má kdy svátek a musí tedy koukat do kalendáře, mám pro vás dnes jeden užitečný tip.

Pro iPhone vznikla spousta kalendářů, ale nalézt opravdu dobře zpracovaný přehled svátků není zrovna snadné. O to více potěší tato pěkná aplikace od českých autorů z týmu Doltari.

Program s jednoduchým názvem „Svátek“ je přímo napojen na váš seznam kontaktů, kde se snaží spárovat křestní jména se svou databází jmen. Výsledek je ten, že vždy, když má někdo svátek, zobrazí se vám upozornění a nikdy už tak nezapomenete dotyčnému popřát.

Svátek (1)To ale není všechno. Někdy se chcete jen podívat kdo má zrovna v daný den svátek, přestože dané jméno není ve vašem seznamu kontaktů. Pak si jen zobrazíte aktuální den a kromě jména se ještě dozvíte mnoho o jeho původu a významu. Takto si můžete navíc nechat zobrazit kterékoliv jméno z kalendáře.

Svátek (2)Pochopitelně máte k dispozici i plnohodnotné vyhledávání, možnost listování celým rokem a mnoho a mnoho dalšího. Zkrátka Svátek je užitečná aplikace, na jejíž používání jsem si osobně velice zvykl a používám ji každý den. S ohledem na minimální cenu, pouhých $ 0.99 USD (0,79 EUR) jde o skutečně dobrého pomocníka.

Stránky projektu

Hodnocení - 4 body

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar