Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte Disk Drill, skvělý nástroj pro obnovu dat

Vložil na 9.5.2011 – 6.00 Žádný komentář

V minulém týdnu jsme vám představili jedinečný nástroj pro obnovu ztracených a poškozených dat z nejrůznějších souborových systémů. Do aktuální soutěže pro tento týden jsme si jednu licenci na tento skvělý program připravili.

Nástroj Disk Drill, jehož recenzi jsme nedávno uvedli také na AppZone.cz, patří ve své kategorii k absolutní špičce. Dokáže obnovit ztracená a poškozená data z nejrůznějších typů souborových systémů na nejrůznějších externích médiích (externí disk, USB flash, paměťová karta…), ale i systémovém disku vašeho Maca.

S ohledem na svou, poněkud vyšší, cenu však nemusí být pro každého úplně dostupný. Díky AppZone.cz však máte nyní šanci získat Disk Drill Pro zdarma i vy.

Stačí, když nám v týdnu od 9. do 15. května zašlete soupis alespoň tří souborových systémů, s nimiž si Disk Drill snadno poradí. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž – Disk Drill“. Ze správných došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce, jehož jméno zveřejníme v pondělí 16. května na stránkách AppZone.cz.

Zkuste tedy své štěstí. Disk Drill Pro je opravdu skvělým pomocníkem pro každého, komu záleží na jeho datech. Nyní máte jedinečnou šanci ušetřit nemalé peníze za jeho pořízení.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar